Kadir Toprakkaya

ATURJET Genel Kurulu yapıldı

ATURJET Genel Kurulu yapıldı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Türkiye Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği’nin (ATURJET) genel kurulu yapıldı. Caddebostan Büyük Kulüp’te 23 Aralık Pazar günü gerçekleşen kongrede üç yıldır görevde olan yönetim ibra edilirken, başkanlığa yeniden Delal Atamdede seçildi.

Divan başkanlığını TÜRSAB eski Genel Sekreteri Çetin Gürcün’ün yaptığı ATURJET Kongresi’nde, yeni yönetim kurulu üyeleri de belirlendi. Delal Atamdede başkanlığında yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Sema Kutlu, Nilgün Şirin, Hüseyin Kurtoğlulları, Yonca Atamdede, Şakir Epikmen ve Barbaros Kon.

Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri ise Kadir Toprakkaya, Ayşe Dural, Canan Toprakkaya, Sedat Bornovalı, Çetin Gürcün, Zekeriya Şen ve Nursel Uluçam olarak belirlendi. Erdoğan Örge, Zülküf Mermut ve Emel Sabuncu da Denetim Kurulu’nda görev yapacak üyeler olarak seçildi.

aturjet

ATURJET Genel Kurulu’na Sedat Bornovalı da katıldı. Geçtiğimiz hafta kongre heyecanı yaşayan İstanbul Rehberler Odası’nda başkanlığa seçilen Bornovalı’yı tebrik eden Delal Atamdede; “Değerli dostumuzu ATURJET Ailesi içinde görmekten büyük mutluluk duymaktayım” dedi…

Genel Kurul öncesinde ve sonrasında eski-yeni üyelerle uzun süre sohbet eden Delal Atamdede; “Büyüklerimizin tecrübelerinden, küçüklerimizin enerjisinden faydalanarak, başarılarla süsleyeceğimiz bir dönem geçirmek yegane hedefimizdir” ifadelerini kullandı…

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su