Halil Öncü

Antalya’da 2365 metrelik zirvede gün batımı keyfi

Antalya’da 2365 metrelik zirvede gün batımı keyfi
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Turistler, Antalya’da Tahtalı Dağı’nın 2365 metresinde gün doğumunu ve gün batımını izliyorlar ve bu özel anları ölümsüzleştiriyorlar.

Olympos Teleferik tarafından düzenlenen gün doğumu ve gün batımı etkinlikleri büyük ilgi görüyor. Özellikle yabancı turistler gün doğumunu ve gün batımını izlemek için sabahın erken saatleri ile akşam gün batımı saatlerinde, Olympos Teleferik ile çıktıkları Tahtalı dağında bu özel anları yaşarken, 2365 mt.de zirvenin keyfini de yaşıyorlar.

 

Antalya gün doğumu

 

ALTERNATİF TURİZM KEYFİ

 

Bölgede yer alan otellerde tatillerini geçiren başta Ruslar olmak üzere yabancı misafirler zirvede gün doğumu ve batımını büyük bir heyecan ve zevkle izlerken, bu anları ellerinde cep telefonları ile çekim yaparak ölümsüzleştiriyorlar. Bu özel günlere katılan misafirlere, zirvede hizmet veren “Shakespeare Coffee&Bistro Mountain”de hazırlanan alternatif menü seçenekleri de sunuluyor.

Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü konu ile ilgili yaptığı açıklamasında, “Alternatif turizmin en önemli noktalarından bir tanesi olan Olympos Teleferik olarak farklı etkinlikler ile misafirlerimize hizmet veriyoruz. Bu etkinliklerden bir tanesi de haftanın iki günü düzenlediğimiz Gün doğumu ve gün batımı etkinlikleri. Bu konuda özellikle yabancı misafirlerimizin yoğun ilgisini görüyoruz. Kemer’e gelen misafirlerimiz bu etkinliğimizde bol bol fotoğraf çekip zirvenin keyfini yaşıyorlar” dedi.

Haber: Halil Öncü / Kemer

Antalya gün doğumu

Antalya gün doğumu

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su