Cenay Toprakkaya

Antalya üçüncü kez MIPIM Fuarı’na katılıyor

Antalya üçüncü kez MIPIM Fuarı’na katılıyor
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

Antalya Büyükşehir Belediyesi, dünyaca ünlü uluslararası gayrimenkul fuarı MIPIM’e üçüncü kez katılıyor. 14-17 Mart tarihleri arasında Fransa’da düzenlenecek fuarda Antalya’nın vizyon projeleri, bir kez daha dünya vitrinine çıkacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Fransa’nın Cannes şehrinde 14-17 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan MIPIM Gayrimenkul Fuarı’na bu yıl üçüncü kez katılarak, Avrupa vitrininde boy gösterecek. MIPIM, kendi alanındaki en prestijli fuar olarak öne çıkıyor. MIPIM serüvenine “Invest Antalya” mottosuyla 2015 yılında başlayan Antalya Büyükşehir Belediyesi, aldığı olumlu geri dönüşlerin ardından bu yıl da vizyon projelerini dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen yaklaşık binlerce katılımcı ile paylaşacak. MIPIM 2017 Fuarı’nda Konyaaltı Liman Projesi, Boğaçayı Projesi, Tünektepe Projesi, Kepezaltı Kentsel Dönüşüm Projesi ve Kruvaziyer Liman Projesi gibi Antalya’nın çehresini değiştirecek önemli yatırımların tanıtımı yapılacak.

MIPIM

ANTALYA CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Antalya’nın marka değerine ciddi katkı sağlayacak “çılgın” projelerinin Fransa’da görücüye çıkacağını söyleyen Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı İbrahim Evrim; “Antalya harita üzerinde sadece tatil için ziyaret edilen bir şehir değil, şehrin doğal yapısı ve tarihi dokusuyla örtüşen, dünya yatırımcılarının ilgiyle takip ettiği bir cazibe merkezi olacak” dedi.

VİZYON PROJELER YATIRIMCILAR AÇISINDAN HAYLİ CAZİP

MIPIM’in kurumsal yabancı yatırımlara ulaşmak, projeleri tanıtmak, ülkelere yönelik ilgiyi fırsata çevirmek açısından en önemli buluşma noktası olduğunu belirten Evrim; “Antalya’yı dünya yatırım sıralamasında üst sıralara taşımak, fuara katılma hedeflerimizin en başında geliyor. Antalya, Avrupa ve Akdeniz’de en hızlı büyüyen, gelişme potansiyeli çok büyük olan, turizmde, tarımda, sanayi ve ticarette önemli fırsatlar sunan bir şehir. Vizyon projeleri yatırımcılar açısından son derece cazip. Çünkü doğası, iklimi, rahat yaşam koşulları, tarihsel ve kültürel zenginlikleriyle birçok alanda iş imkânı ve kaliteli yaşam standartları sunuyor” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su