Cenay Toprakkaya

Ankara Kahve Karnavalı için geri sayım başladı

Ankara Kahve Karnavalı için geri sayım başladı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

10 bin kişiyi ağırlayarak Ankara’nın en büyük kahve etkinliği olan Coffee Carnaval Blues Session, bu kez bambaşka bir konseptle karşımıza çıkıyor. Reggae Session konsepti ile 13-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara Golf Kulübü’nde gerçekleşecek olan Coffee Carnaval Reggae Session, üçüncü dalga Speciality Coffee akımının en iyi temsilcileri ile şehri buluşturmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük reggae grubu Sattas’ın katılacağı Ankara Kahve Karnavalı’na 17 bin ziyaretçinin katılması öngörülüyor.

Coffee Carnaval Reggae Session; kaliteli kahveyi, müziği, sporu ve geleneksel karnaval ambiyansını paylaşmaktan keyif alanları yeniden bir araya getirecek. Türkiye’nin en büyük reggae grubu SATTAS, alt gruplar ve DJ performanslar, IF Performance Hall sponsorluğunda Ankara Kahve Karnavalı için geliyor. Nitelikli kahve temsilcileri ve şampiyon baristalar, düzenlenecek workshop ve seminerlerle kahve konusunda merak edilen detayları ve bilinmeyen teknikleri ziyaretçilerle paylaşacak.

ANNELER GÜNÜ GOLF TURNUVASI DA DÜZENLENECEK

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında ilk defa düzenlenen Coffee Carnaval’ı yaklaşık 10 bin kişi ziyaret etti ve gerçekleştirilen organizasyon büyük beğeni kazandı. Bu çerçevede ikincisi düzenlenecek olan karnavala 17 bin ziyaretçinin katılması öngörülüyor. Etkinliğin gerçekleştirileceği hafta sonu 13-14 Mayıs 2017 Cumartesi ve Pazar günleri, Ankara Golf Kulübü’nde karnavalla  eş zamanlı olarak Coffee Carnaval Anneler Günü Golf Turnuvası düzenlenecek. 220 lokal üyesi ve Ankara’da mukim kordiplomatikle yaklaşık 255 oyuncu kapasitesi bulunan kulüple ortaklaşa gerçekleştirilen çalışmayla İstanbul, İzmir, Antalya bölgelerinden de profesyonel ve amatör oyuncular, karnaval davetlisi olarak Ankara’ya gelecek.

Ankara Kahve Karnavalı

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su