Haber Merkezi

3. Uluslararası Titreyengöl Dragon Kano Festivali tamamlandı

3. Uluslararası Titreyengöl Dragon Kano Festivali tamamlandı
Yazı boyunu düşür Yazı boyunu yükselt Font boyutu Yazdır

3. Uluslararası Titreyengöl Dragon Kano Festivali sona erdi. Titreyengöl-Sorgun Turizm Yatırımcıları Birliği (TİSOYAB) ile Türkiye Kano Federasyonu’nun desteklediği ve üç gün süren festivalde, 24 takım ve 250 sporcu mücadele etti.

Protokol yarışlarında Manavgat Belediyesi takımı birinci olurken, ekipte Belediye Başkanı Şükrü Sözen de yer aldı. Bu branşta Manavgat Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü takımı ikinci, Side Özel Eğitim Merkezi üçüncü oldu. Kurumlar arası yarışlarda ise Manavgat Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü birinciliği elde ederken; ikinciliği Manavgat Belediyesi Güreş Kulübü, üçüncülüğü ise Şelale Anadolu Lisesi kazandı.

Titreyengöl

MADALYA VE KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

Festivalin son gününde yapılan profesyonel kano yarışlarında Samsun Anakent Belediyesi Spor Kulübü ilk sırayı alırken, İstanbul Teknik Üniversitesi ikinci ve Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü üçüncü sırada yer aldı. Dragon yarışlarında başarılı olanlara madalya ve kupaları; Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, TİSOYAB Başkanı Hüseyin Aydoğan ve Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Sami Mengütay tarafından verildi.

uluslararasi-titreyengol-dragon-kano-festivali-sona-erdi-3

uluslararasi-titreyengol-dragon-kano-festivali-sona-erdi-4

Bir Cevap Yazın

sonomed

dream hill

vakıf taşdelen su